Regjistrohu

Krijo llogari të re

Detajet

GOLF VII Trendline 1.6 TDI

Përshkrimi

Shto në listën e preferuar

Shitet vetura me 0,0km te salloni Baki Automobile
Volkswagen Golf 7 Trendline 1.6 TDI CR 77KW(105PS) 5 shp. manuale 5 Dyer; Radio me Touchscreen/ Aux / MP3 ; Climatronic ; Timon nga Lekura ; dhe shume paije tjera

Kushtet e Garancionit 2 vite pa kufizim ne kilometra ose 5 vite me kufizim ne kilometra

Informatat e shitësit

 • Emri i shitësit : Shuhab Krasniqi
 • Telefoni : 038580494
 • Telefoni mobil : 044655633
 • Data : 11/07/2013

Kontakto shitësin

Vetitë

 • Qmimi : 20678 Euro
 • Veturat : Volkswagen
 • Modeli : Golf VII
 • Gjendja : Vetura Re
 • Shteti : Kosovë
 • Qyteti : Prishtinë
 • Kilometrat : 0
 • Viti : 2013
 • Ngjyra : Kuqe
 • Lloji karburantit : Diesel
 • Dyer : 5
 • Cilindra : 4
 • Transmission : Manual

Aksesore e Veturave

Opcionet e Siguris